Trainingsuren

UURREGELING TURNSEIZOEN 2019-2020

 

Via deze link kan u vanaf augustus per groep nakijken of er nog plaats is om in te schrijven.

Kleuterturnen

Kleuters geboren in 2015 kunnen kiezen bij welke groep ze inschrijven (inschrijven in beide groepen is niet toegelaten). Kleuters geboren in 2014 schrijven in bij de groep van het 3de kleuter; kleuters geboren in 2016 schrijven in bij de groep van het 1ste kleuter.

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Kleuters 1
(1ste kleuterklas)
zondag08:45 - 09:45
Kleuters 2 bij 1ste
(2de kleuterklas)
zondag08:45 - 09:45
Kleuters 2 bij 3de
(2de kleuterklas)
zondag10:00 - 11:00
Kleuters 3
(3de kleuterklas)
zondag10:00 - 11:00

Recreatieve gymnastiek meisjes

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Meisjes 1-2
(1ste en 2de lj)
zaterdag11:00 - 12:30
Meisjes 3-4
(3de - 4de leerjaar)
zaterdag09:30 - 11:00
Meisjes 5-6
(5de en 6de leerjaar)
zaterdag18:00 - 19:30
Juffers
(meisjes middelbaar)
vrijdag19:30 - 21:00

Recreatieve gymnastiek jongens

Voor ons recreatief jongensturnen (jongens leerjaar en middelbaar) zijn we op zoek naar een hoofdtrainer. Neem gerust contact met ons op bij interesse. 

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Heren
(18+)
dinsdag20:30 - 22:00

Zelfstandig turnen

Binnen deze groep wordt er zelfstandig geturnd, zonder begeleiding van een trainer. De groep is enkel toegankelijk voor 16+ gymnasten met voldoende ervaring: trainers, ex-competitiegymnasten en studenten hoger onderwijs LO.

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Ex-LO
(leiding, ex-competitiegymnasten en studenten hoger onderwijs LO, 16+)
zaterdag18:30 - 20:30

RECREA+

Recrea+ meisjes trainen 3u per week en nemen deel aan 2 recreatoernooien (op verplaatsing). De groep is niet vrij toegankelijk.

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
RECREA+ meisjes
zaterdag12:30 - 15:30

Basiskeurgroep

Onze basiskeurgroep is de opstap naar competitieturnen en is niet vrij toegankelijk (klik hier voor meer informatie).

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Basiskeurgroep
maandag17:00 - 18:30
woensdag16:30 - 18:30

Artistieke Gymnastiek Dames (AGD)

Uren onder voorbehoud van de lessenroosters en uurroosters van de trainsters.

Voor I8 liggen de dagen en uren nog NIET vast; deze worden bepaald zodra we een trainster vinden voor deze groep.

Voor I9 kunnen de weekdagen nog gewijzigd worden.

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
*TTm-Talentjes
(5,5u)
maandag17:00 - 18:30
woensdag16:30 - 18:30
vrijdag17:00 - 19:00
TTm-I8 (uren van 2018-2019)
(8u)
maandag17:30 - 19:30
dinsdag17:30 - 19:30
vrijdag17:30 - 19:30
zaterdag14:30 - 16:30
TTm-I9
(9u)
maandag17:30 - 19:30
donderdag17:30 - 19:30
vrijdag17:30 - 19:30
zaterdag14:30 - 17:30
TTm-B
(10u)
maandag17:30 - 19:30
woensdag13:30 - 16:00
donderdag17:30 - 20:00
zaterdag15:30 - 18:30
TTm-C
(10u)
dinsdag17:30 - 20:00
donderdag17:30 - 20:00
zaterdag14:30 - 17:30
zondag10:30 - 12:30

Keurgroep jongens

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
TTj-B
(7u)
woensdag18:00 - 20:30
zaterdag17:30 - 19:30
zondag10:30 - 13:00